huisproduktekapasitorsTantalum - Polimeer KapasitorsT540D337M2R5BH8605WAFL
T540D337M2R5BH8605WAFL Image
Prente is slegs ter verwysing. Sien produkspesifikasies
T540D337M2R5BH8605WAFL
Mfr# T540D337M2R5BH8605WAFL
Mfr. KEMET
beskrywing CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHs Status RoHS voldoen nie
Meer inligting Lees meer oor KEMET T540D337M2R5BH8605WAFL
Inligtingsblaaie 1.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
  2.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
beskrywing
  • Op voorraad:0 pcs
  • Op bestelling:0 pcs
  • minimum:1 pcs
  • veelvoude:1 pcs
  • Fabrieksleeftyd::Call
Gebruik onderstaande vorm om 'n versoek om kwotasie in te dien
*hoeveelheid
*Deel No.
*E-pos
*Kontak naam
*Foon
*maatskappy
boodskap
Onderdeel nommer T540D337M2R5BH8605WAFL
vervaardiger KEMET
Lei Vrye Status / RoHS Status RoHS voldoen nie
Hoeveelheid Beskikbaar 0 pcs
Inligtingsblaaie 1.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf 2.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) 2.5 V
Reisreeks ±20%
Wenk - Tipe D
tegnologie Surface Mount
Tape ingesluit Molded
Ander name Active
Minimum Kernafdeling (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Meetbereik 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED Kleur KO-CAP® T540
impedansie -55°C ~ 125°C
Data formaat 40mOhm @ 100kHz
Huidige - Uitset (Typ) -
Koper Hawens High Reliability
Kontak Timing 330 µF
Klaskode 0.122' (3.10mm)
Kaartspoed 2000 Hrs @ 125°C