huisprodukteOptiese elektronieseLED Lighting - COBs, Engines, ModulesSSR-80-W27M-R91-KA800
SSR-80-W27M-R91-KA800 Image
Prente is slegs ter verwysing. Sien produkspesifikasies
SSR-80-W27M-R91-KA800
Mfr# SSR-80-W27M-R91-KA800
Mfr. Luminus Devices
beskrywing LED MOD SSR-80 WH STARBRD 2700K
RoHs Status
Meer inligting Lees meer oor Luminus Devices Inc. SSR-80-W27M-R91-KA800
Inligtingsblaaie SSR-80-W27M-R91-KA800.pdf
beskrywing
  • Op voorraad:0 pcs
  • Op bestelling:0 pcs
  • minimum:1 pcs
  • veelvoude:1 pcs
  • Fabrieksleeftyd::Call
Gebruik onderstaande vorm om 'n versoek om kwotasie in te dien
*hoeveelheid
*Deel No.
*E-pos
*Kontak naam
*Foon
*maatskappy
boodskap
Onderdeel nommer SSR-80-W27M-R91-KA800
vervaardiger Luminus Devices
Lei Vrye Status / RoHS Status
Hoeveelheid Beskikbaar 0 pcs
Tydsaanpassingsmetode -
Tape ingesluit LED Module
Stroke Lengte 13V
SFP / XFP-poorte Starboard
Plating - Body Domed
Ander name Obsolete
Mounting Rails 2700K
Meetbereik 19.90mm Dia
Maksimum temperatuur limiet 83 (Typ)
Lengte - Onder Hoof 8.00mm Dia
LED Kleur SSR-80
Vir gebruik met / verwante produkte White, Warm
GS Weerstand (DCR) (Max) 120°
Kernfaktor (ΣI / A) mm-1 1.4A
Koper Hawens -
Connector - Kabel 25°C
Kabel Diameter 2A
Buigradius 7.40mm