huisprodukteInductors, Coils, ChokesVaste InduktorsFDSD0630-H-4R7M=P3
FDSD0630-H-4R7M=P3 Image
Prente is slegs ter verwysing. Sien produkspesifikasies
FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr# FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr. Murata Electronics
beskrywing FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD
RoHs Status
Meer inligting Lees meer oor Murata Electronics FDSD0630-H-4R7M=P3
Inligtingsblaaie 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
beskrywing
  • Op voorraad:0 pcs
  • Op bestelling:0 pcs
  • minimum:1 pcs
  • veelvoude:1 pcs
  • Fabrieksleeftyd::Call
Gebruik onderstaande vorm om 'n versoek om kwotasie in te dien
*hoeveelheid
*Deel No.
*E-pos
*Kontak naam
*Foon
*maatskappy
boodskap
Onderdeel nommer FDSD0630-H-4R7M=P3
vervaardiger Murata Electronics
Lei Vrye Status / RoHS Status
Hoeveelheid Beskikbaar 0 pcs
Inligtingsblaaie 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Reisreeks ±20%
tegnologie Surface Mount
Tape ingesluit Drum Core, Wirewound
Stapresolusie 100 kHz
Ander name Last Time Buy
Aantal hawe -
geraas 4.7 µH
Minimum Kernafdeling (Amin) mm² Nonstandard
Meetbereik 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED Kleur FDSD0630
impedansie -
ESD beskerming -
Diameter - Buite, Nie-Uitgebreide Shielded
Huidige - Donker (Tik) Metal
Koord tipe 40mOhm Max
Kontak Vorm -
Klaskode 0.118' (3.00mm)